İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme sistemleri seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için Ticarex yeni nesil e-ticaret, işletmenizin her şeyi olmaya aday.

E-ticarette Başarılı Olmak Mı İstiyor Musunuz?

Şayet ki böyle bir niyetiniz varsa öncelikle ilk yapmanıza ihtiyaç duyulan şey tüketicilere yaptığınız ve sunduğunuz şeylerle güven vermek olmalı. Yani tüketicilere internette güvenilir alışveriş ortamını sağlamanız gerekmekte. Bunun sıra daha farklı ödeme alternatiflerinizin bulunuyor olması, çok daha geniş ve büyük kesimlere ulaşmanızı sağlar. E-ticaret sektörü içerisinde en fazla tercih edilen ödeme yöntemi kredi kartı olsa da her halükarda sitenizde farklı ödeme sistemlerinin bulunması sizin için avantaj olacaktır. Bunu başardığınız takdirde %70 olan sepet terk etme oranını yavaş yavaş düşürmeye başlamış olacak ve satış hacminizi artırmaya başlayacaksınız.

Sanal Pos (Banka Ödemeleri)

İşletme açısından tahsilat her şey demektir. İyi bir e-ticaret sistemi, siparişin oluşturulduğu anın hemen sonrasında sanal pos üzerinden ödeme alarak siparişin hayata geçmesini sağlıyorsa başarılı demektir. İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için Ticarex işletmenizin her şeyi olmak için hizmet vermektedir. Akıllı e-ticaret paketi içerisinde bulunan farklı ödeme entegrasyonları ile müşterilerinizin en müsait ödeme seçeneğini tercih etmesini sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitenizi ya da kurumsal web sitenizi online tahsilat amacıyla kullanabilirsiniz.

Bütün Bankaların Sanal Pos Altyapıları

Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan bütün bankaların sanal pos altyapıları sistemimiz ile güvenilir şekilde çalışmaktadır. Vade oranlarını ve taksit seçeneklerinizi istediğiniz bankaya göre düzenleyebilirsiniz.
• Bütün banka pos altyapıları ile entegrasyon
• 3D doğrulama sistemine uygun
• Taksit ve vade oranlarını düzenleme
• Artı taksit kampanyaları tanımlayabilme

3D Secure İle İşlem

3D güvenlik altyapısı ile, kredi kartı ile yapılan işlemlerde gerçek dışı kart kullanımının tamamen önüne geçebilirsiniz. 3D sistemi, sipariş esnasında kullanıcının telefonuna gelen şifreyle siparişin onaylanarak tamamlamasını sağlar.

Alternatif Sanal Pos Entegrasyonları

Bankalara bir bir sanal pos başvurusu yapmak yerine, tüm bankanın kullanım seçeneklerini sunan servisleri kullanabilirsiniz. Hepsipay, ipara, payu, Iyzico ile otomatik entegrasyon seçeneği bulunan akıllı e-ticaret paketlerinde hesap bilgilerinizi yazarak sanal poslarınızdan ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Özel tahsilat modülü, b2b işletmelerine özel olarak geliştirilmiştir. Bu özellik, herhangi bir ürünün satışına veya alışına gerek olmadan ödeme almanıza imkan sağlar.
• Borç ve alacak tahsilatı yapabilme
• Bayilere özel ödeme sistemi sınırlandırma
• Bayilere özel pos oranları tanımlama

Havale / Eft Ödeme Altyapısı

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterileriniz için, havale / eft ile ödeme olanağı sunabilirsiniz. Sisteme ödeme beklemede uyarısı ile düşen bu siparişlerin ödeme dönemi tamamlanınca sevkiyatını yapabilirsiniz.

Özel Pos Kampanyaları Tanımlamaları

Bankaların mağazanıza sunmuş olduğu özel pos kampanyalarını ürünlerinize yansıtarak fiyat rekabetinde avantaj sağlayabilirsiniz. Önceden belirlenmiş bir fiyatın üzerindeki veya kategorideki ürünlere özel taksit oranları tanımlayabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Seçenekleri

Alternatifi bolca ödeme yöntemi sunan sistemimiz, isteğiniz doğrultusunda pek çok farklı ödeme kanalını da bununla beraber getirmektedir. Ön ödemeli kartlar ve yurtdışı kart seçenekleri kredi kartına alternatifler oluşturarak daha geniş bir kesime satış yapmanıza olanak sağlar. Sizlerde ödeme sistemleri gibi pek çok konuda destek almak için bizlerden destek alabilirsiniz.